3000 TL ve üzeri ücretsiz kargo.

Alışveriş Sepetim

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor

Alışverişe devam edin

Ebru Edremit Kimdir?

Merhaba ben Ebru,

Sedef ve incinin kendini tekrar etmeyen sıra  dışı form ve dokularını kullanarak tasarımlar yapmayı tutkulu bir şekilde seven, kurumsal hayattan gelen, asıl eğitimini kimya alanında yapmış bir tasarımcıyım.

On yıllık geçmişi olan çalışmalarımı Ebru Edremit markasını kurarak ,haziran ayında Nişantaşı İstanbul'da ilk mağazamda  sizlerle buluşturmak ,bu yolculukta en heyecanlı ve duygusu ''varoluş'' olan bir başlangıçdı.

tasarıma bakış açımda; doğanın bu muhteşem ışığını ince ,yalın bir şıklık ile yorumlayarak sizinle buluşturmak var.İstiyorum ki günün her saati her ne yapıyorsanız yapın ışıldayın ,doğa ile beraber nefes alır gibi.....

tasarımlarda 925 ayar gümüş kullanılıyor ve altın kaplama ile gold ve roze gold olarak renk alıyor. Her bir tasarım el işçiliği ile hazırlanıyor ,bu da her bir kullanıcının benzersiz bir tasarım taşıması ile sonuçlanıyor.

Markanın imza parçaları ''suyesi'' su perilerinin Türk Mitolojisin'de yer alan masalsı duruşunu sizlere sunarken, "Helen" koleksiyonu uğruna savaşlar çıkan güzeller güzeli Kraliçe HELEN 'in  yaşadığımız coğrafyaya aşkın ve güzelliğin nefesinden bir anı bıraktığını anlatıyor.

DENİZİN DERİNLİKLERİNDEN HİSLERİNİZE GİDEN AYDINLIK BİR YOLDAYIZ...